Wnoszę o ujęcie terenu zieleńca przy ul. Orfeusza oraz terenu pod remizę strażacką, której Rada Dzielnicy Osowa omówiła z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzani Kryzysowego Miasta Gdańska, w strefie SN - strefie zieleni i rekreacji.
Szczegóły wniosku W1962
·
34 słów
·
Przeczytasz w 1 minut