Zwracam sie z ogromną prośbą o utrzymanie niskiej zabudowy w centrum Wrzeszcza. Proponowana przez miasto wysoka zabudowa w miejscu ch Manhattan jest nieakceptowalna! Wrzeszcz to miejsce secesyjnych kamienic i pięknych ulic, nie róbmy z Gdańska Warszawy, gdzie nic do siebie nie pasuje. PNYNNNNNNNNNNNNENE ,
Szczegóły wniosku W4359
·
44 słów
·
Przeczytasz w 1 minut