Szczegóły wniosku W5338

· 157 słów · Przeczytasz w 1 minut

Jako mieszkanka dzielnicy Wrzeszcz Górny stanowczo sprzeciwiam się wyburzeniu DADZA ZORRO ERZOOOOOROÓZA. ODDZ OZ DZE OZD OZ OOZZZZOOZZZ OOOO ROZ O ZZO OZ ZOO OZZOOOOOOCE. LLL LLM 2 Z SLE W EAN yy a.) POPOOZŻŻEE z CH Manhattan i powstaniu jego miejsce kolejnej wysokiej, niepasującej do okolicy, zabudowy mieszkalno-biurowej. Wrzeszcz Górny jest przepiękną, historyczną dzielnicą z dominującą niską zabudową, często przedwojenną. Ma unikatową tkankę miejską usługowo-mieszkalną, która w ostatnim czasie zanika, a która jest niezbędna do komfortowego funkcjonowania w mieście (powstają albo dzielnice stricte mieszkaniowe, bez dostępu do usług - cały Gdańsk Południe, albo dzielnice stricte biurowe, które w godzinach wieczornych i w dni wolne od pracy wymierają i stają się wyludnione - kompleks OBC). Dzielnica Wrzeszcz Górny przepięknie łączy funkcję mieszkalną z dostępnością usług w zasięgu spaceru (bez konieczności uruchamiania samochodu), zaś CH Manhattan jest miejscem, które tętni życiem. Jest sercem tej dzielnicy, zapewniającym okolicznym mieszkańcom i pracownikom dostęp do wielu usług niezbędnych do codziennego życia.